• +372 513 7733

Köögitasapindade materjalid

Diapoli valikus on üle 100 erineva kivi, pakkudes võimaluse leida sobivaim ka kõige nõudlikumale maitsele. Kui kivi on valitud, saame edasi liikuda mõõdistamise, tootmise ning paigalduseni.
Vaata lisaks Kuidas käib tellimine?

Graniit

Graniit on looduslik kivi, mis on tekkinud 3 miljardit kuni 750 miljonit aastat tagasi sulalaava jahtumise tagajärjel maakoores. Graniiti hinnatakse eriti tema loodusliku unikaalse värvi, struktuuri ja mustri poolest. Pakkumaks klientidele mitmekesist valikut, oleme välja valinud vaid parimad graniidisordid, mis pärinevad maailma erinevatest kivimurdudest.

Vaata kõiki tooteid


Kvarts

Kvarts ehk komposiitkivi, on tööstuslikult valmistatud materjal, mis koosneb 93% ulatuses looduslikust kivipurust ning 7% side- ja värvainetest. Kvartsi hinnatakse laia ja puhta värvivaliku poolest. Kvartsist tasapind sobib kaunistama nii Teie kööki kui ka vannituba.

Vaata kõiki tooteid


Keraamika

Keraamika on tööstuslikult valmistatud materjal, mis koosneb looduslikest komponentidest nagu liiv, päevakivi, savi ning looduslikud pigmendid. Keraamiliste töötasapindade puhul on tegu erakordse kriimustus-, kuuma- ja vedelikukindlusega. See õhuke materjal on sisearhitektide suur lemmik ning sobib kaunistama eelkõige modernsemaid kööke.

Vaata kõiki tooteid


Marmor

Marmor on looduslik kivi, mis paistab silma ainulaadse värvuse ja mustri poolest. Marmor on poorne ning vedelikke imav materjal, mistõttu köökidesse ei soovita, kuid seevastu on sobilik vannitubadesse. Marmoril on kauneimad looduslikud värvivarjundid, võimaldades valmistada kordumatu unikaalsusega tasapindu.

Vaata kõiki tooteid


Suur lao tühjendusmüük

Allahindlus kuni 35%

Vaata kõiki tooteid