• +372 513 7733

Meist

Diapol on üks Euroopa suuremaid kivist köögitöötasapindade tootjaid. Oleme spetsialiseerunud graniidist, kvartsist, marmorist ja keraamilistest materjalidest köögitöötasapindade valmistamisele ning paigaldamisele Põhjamaades ja Suurbritannias.

Diapol on eraomanduses olev tootmis- ja teenindusettevõte, mis on spetsialiseerunud graniidist, marmorist, kvartsist ja keraamilisest materjalist töötasapindade valmistamisele ja paigaldamisele. Meie klientideks on eraisikud, sisekujundajad, sisustussalongid ja ehitusfirmad. Meie kliendid väärivad kvaliteetseid köögi ja vannitoa tasapindu ning kiireid ja täpseid mõõtmis- ja paigaldustöid.

Tagamaks seda, et projekteerimis- ja paigaldustööd on kvaliteetsed ja toimuvad kiiresti, tegutsevad meie mõõdistus- ja paigaldustiimid Eestis, Soomes, Rootsis, Taanis, Norras ja Suurbritannias.

  • Meie missiooniks on pakkuda klientidele ainulaadseid kivist töötasapindu. Me kasutame teie unistuste täitmiseks looduse kauneid meistriteoseid.
  • Meie visiooniks on laiendada oma tegevust ka teistesse linnadesse ja riikidesse ning hakata pakkuma uusi lisateenuseid.

Nende looduslike materjalide tekkimiseks kulus miljoneid aastaid. Meie Diapolis peame lugu looduse loomingust ja hoolitseme selle eest hästi!

Laske Diapolil näidata, kuidas teie unistuste töötasapind valmib kõigest mõne päevaga.

Diapol on üks Euroopa suuremaid kivist töötasapindade valmistajaid ja talle kuulub suur tootmistehas, mis asub Saue linnas. Meie tootmisseadmed on kõrgtehnoloogilised, eritellimusena valminud ning kõrgel tasemel automatiseeritud.

Töö ja praktika

Vabad töökohad

Otsime oma meeskonda Rootsi müügijuhti. Vaata lähemalt siit

Otsime oma meeskonda turundusjuhti. Vaata lähemalt siit

Sinu köögi pärl - köögitasapind keraamikast, looduskivist või kvartsist valmib Diapolis!

Tutvuge kõigi materjalidega