aura-silestone-diapol-ceramic

Ärikliendi info

Ekspert disainis, tootmises ja paigalduses

Oleme üks suuremaid kivist köögitasapindade tootjaid Põhja-Euroopas. Meie tehas asub Sauel. Peale köögitasapindade toodame ja tarnime ka põranda- ja seinaplaate muudesse ruumidesse. Oma 25 tegevusaasta jooksul oleme tarninud üle 500 000 köögitasapinna.


Kui otsite usaldusväärset partnerit, kes pakub tõeliselt head teenust, saatke meile e-kiri või helistage.

.

Miks valida meid?

Me täidame oma lubadused. Õigeaegselt.

  

Suudame täita ka väga suuri tellimusi

Meie tehases, mis on üks Põhjamaade suuremaid kiviraie-ettevõtteid, töötab üle 100 tubli mehe ja naise, kes tagavad kõigi tellimuste täieliku täitmise. Suudame iga päev üle anda umbes 50 köögitasapinda (2,5 m2 tk).

Täisteenus

Teie heaks töötades teame väga hästi, kui tähtis on olla täpne ja pidada kinni tähtaegadest. Seepärast on meil kõige usaldusväärsemad meeskonnad, kes mõõdavad ja paigaldavad tasapinnad õigel ajal ja täpselt.

Konkurentsivõimeline hind

Piirkonna ühe suurema tootjana on meie hinnad äärmiselt konkurentsivõimelised. Kuna oleme maailma suurima kivitootja Cosentino kuldpartner, saame oma klientidele edasi anda ka nende paindliku hinnapoliitikat. Küsige lisa!

ISO sertifikaadid

Oleme viimastel aastatel teinud suuri investeeringuid seadmetesse ja täiustanud tööprotsesse. Meie tehas on tänapäevane ja töötajaid on koolitatud täitma tellimusi suurima hoolikusega. Võtame tööohutust ja töötajate pidevat täiendõpet väga tõsiselt. Meil on ISO 9001 (klientide rahulolu toodete ja teenustega) ja ISO 14001 (keskkonnajuhtimine) sertifikaat.

Klientide rahulolu on meile kõige tähtsam. Teie kivist köögitasapind on meie mure ja me hoolitseme kõige eest!