Diapoli uudised sügis 2016

Diapol Granite OÜ annab teada, et oleme nüüdsest maailma suurima kivitootja Cosentino eksklusiivne partner. See annab meie klientidele juurdepääsu kõige uuematele ja ainulaadsematele Silestone kvartsidele ja Dekton keraamikale, saades valida ligi saja erineva materjali vahel. Kaunis, kordumatu ja vastupidav köögitasapind peab vastama kõigile moe ja disaininõuetele, mis on peamiseks kriteeriumiks parima valiku tegemisel.

Oleme viimase kolme aasta jooksul investeerinud märkimisväärselt tootmise automatiseerimisse ja kvaliteedijuhtimise süsteemidesse. Panustamine kvaliteedijuhtimisse on oluliselt parandanud tarnekindlust ja tõstnud tarnekiirust.

2016.a. augustiks saavutasime tootmises kõrgeima võimaliku taseme kvaliteedis. Saavutamaks maksimaalset tarnekindlust ja kõrgeimat võimalikku kvaliteeti, investeerisime 2016.a. alguses „Volvo“ pikamaasõiduveokisse, millega toimetame klientideni toodangu Skandinaavia suunal. Ainult sel viisil on võimalik lõpuni jääda vastutavaks kauba riketeta kohalejõudmise eest.

Kindlustamaks „Dektoni“ keraamikast tasapindade kõrgekvaliteedilise viimistlusega ja sujuvat tootmist soetasime spetsiaalse „Idroline’i“ vesilõikuri. Koolitasime oma meistreid Cosentino tehases Hispaanias, tegime pikaajaliselt katseid erinevate tööriistadega ja jõudsime seeläbi ihaldatud tulemuseni, suutes perfektselt töödelda „Dektonit“ kui kaunist, kuid samas pretensioonikat materjali.

Diapoli kaudu on Teil võimalik tellida ainulaadseid kivist Silestone Integrity Sinks valamuid. Oleme koolitanud oma meistreid Cosentino tehases ja nad on omandanud oskuse lõigata Silestone kvartstahvleid ja Integrity valamuid selliselt, et saame need ühendada üheks tervikuks ilma nähtava ühendusjooneta.

Kohtumiseni Diapolis!

22.10.2016