Maailma juhtiv kvartstasapindade kaubamärk nüüd saadaval ka Diapoli tootevalikus!

Diapol Granite tootevalikust võib nüüd leida järgmisi kõrgkvaliteedilisi Silestone tootemärgi all olevaid kvartsist töötasapindu: Aluminio Nube, Blanco Maple, Blanco Zeus, Cemento SPA Suede, Chrome, Cygnus, Marengo, Merope, Lagoon, Lyra ja Zirconium.


Silestone on toode, mis on valmistatud 94% naturaalsest kvartsist ning seetõttu muudab toote erakordselt tugevaks. Selle kaubamärgi puhul on tegu ainukese töötasapinnaga, millel on antibakteriaalne kaitse, mis annab tootele hügieenilised omadused ning mida ei ole võimalik leida kusagilt mujalt. Silestone tooted sisaldavad unikaalset bakteriostaatilist koostist, mis on loodud Cosentino poolt kasutades viimase põlvkonna hõbeioone vältimaks bakterite paljunemist. Silestone tooted on ideaalsed köögi ning vannitoa töötasapindadeks, samuti ka põrandaplaatideks ning seinakattematerjalideks.

Silestone on ainuke bränd, mis pakub oma toodetele kirjalikku sertifitseeritud garantiid. Ainult globaalsel turuliidril on võimalik pakkuda sellist lisahüve, milleks on 25-aastane ülekantav garantii. Selleks, et 25-aastane garantii aktiveerida, on vajalik oma toode registreerida Silestone koduleheküljel.

Kvarts on üks tugevamaid materjale maailmas, mis muudab Silestone tooted väga vastupidavaks välistele agressoritele. Toodete kõrge löögitaluvus ületab teiste sarnaste materjalide (nt graniit) tootenäitajaid. See iseärasus garanteerib tasapinna terveks jäämise, kui käsitlete tugevaid esemeid nagu näiteks noad, potid, pannid jne.

Silestone toodetel on mitte-poorne pind, mis tähendab et tasapind on väga vastupidav kohvi, veini, oliiviõli, äädika ning teiste igapäevaste toodete plekkide suhtes.

Rohkema informatsiooni saamiseks Silestone kvartsmaterjali kohta, külastage palun Silestone kodulehekülge.

13.01.2016