Kivitasapindade koolitus See ei ole tavaline tootekoolitus

Kivitasapinnad on teatavasti korraliku köögi üks kallimaid elemente. Iga köögi teeb eriliseks tema kasutaja- see tähendab, et materjali valikul peaks arvestama konkreetse köögi kasutamise eripäradega.  Enne tasapindade tellimist tuleb arvestada ka sellega, et köögikapid ja muu teostav materjal oleks korrektselt paigaldatud. Köögitasapindade maailmas on nüansse palju ja vead kallid!

Panime kokku kõikehõlmava programmi, mille käigus räägime teile kõigest, mida on vaja teada kivi materjalidest, köögitasapindadest ja nende paigaldamisest.

Kui teie ettevõtte töötajad võiksid paremini orienteeruda kivitasapindade maailmas, siis võtke meiega ühendust ja broneerige endale aeg! Meil on üle 25 aasta kogemust kivitasapindade tootmises ja paigaldamises.

See koolitus sobib teile siis kui:

 1. soovite ennast kurssi viia uute materjalide ja trendidega
 2. soovite pakkuda kliendile parimat võimalikku teenust
 3. teie kollektiivis on uusi liikmeid, keda oleks vaja koolitada kivitasapindade teemal

  *Koolituse Broneerimiseks EI PEA olema meie klient!

Kõigest kahe tunniga teeme selgeks:


1. Erinevad kivimaterjalid ja nende omadused
Peale koolitust oskate lihtsa vaevaga soovitada kliendile materjale, mis sobivad ideaalselt just nende elustiili ja köögikasutamise harjumustega. Lisaks tutvustame kõige uuemaid materjale tootjatelt, kellega teeb Diapol koostööd.

2. Valamute ja pliitide paigaldusviisid
Kui suurt raskust suudava erinevad tasapinnad taluda? Millist tasapinna paksust valida, kui tahad kliendile pakkuda flushed stiilis pliiti? Iga valamu või pliit ei sobi päris iga materjaliga kokku. Anname hea ülevaate ning räägime läbi tüüpilised vead mida tehakse paigaldamisel.

3. Tasapindade ja valamute hooldus
Selleks et köök kestaks kaua, on vaja teda hooldada. Räägime üle põhitõed ja anname praktilisi näpunäiteid, et saaksite need teadmised enda klientidele edasi anda.

4. Köögimööbli paigaldamine enne kivitasapinna tellimist.
Enne kivitasapinna tellimist peab köögimööbel olema hästi paigaldatud. Räägime läbi tüüpilised vead köögimööbli paigaldamisel/ ettevalmistamisel tasapinna mõõdistuseks ja anname praktilisi soovitusi edaspidiseks.  

Peale koolitust:

 • Oskate oma kliente kivitasapindade teemal nõustada
 • Oskate aidata klientidel valida just õigeid kivimaterjale
 • Olete kursis viimaste tooteuudiste ja -trendidega
 • Teate, milliseid tüüpilisi vigu vältida enne tasapinna paigaldamist.

  Koolituse tellimiseks ei ole vaja teha muud kui kirjutada meile ning leppida kokku aeg.

Broneeri tasuta koolitus!

Palun täida kõik väljad