Projektimüük

Kivist töötasapinna, vannitoa- või köögitasapinna tellimine projekti jaoks võib põhjustada peavalu ka kõige kogenumale professionaalile.

Diapol juhendab teid isiklikult kogu projekti jooksul alates disainist ja tootmisest kuni tarnimise ja tuntud headuses klienditeeninduseni.

Meil on pikaajaline kogemus suurklientide ja -projektidega ning me pakume kõige konkurentsivõimelisemaid hindu.

Kuidas me töötame

Me kasutame väga lihtsat, kuid tõhusat teenindusmudelit, mis on alati andnud parimaid tulemusi:

Konsultatsioon

Õnnestnud projekti elluviimiseks tuleb alustada õigesti. Konsultatsioon aitab meil välja selgitada teie spetsiifilised vajadused ja projekti mahu. Töötame otse disainerite ja tarnijatega, mistõttu leiame kiiresti teie projekti jaoks sobivaimad kivitooted ja arutame teiega kõiki valikuvõimalusi, et veenduda, et iga samm alates konsultatsioonist kuni tarneni on teile selge.

Pakkumised

Kui saame teie hanketingimused, koostab meie tootmismeeskond teie projekti jaoks tehnilised joonised. Nendel on kirjeldatud teie soovitud toodet või tooteid. Pakkumisjooniste abil saame esitada teile täpse ja konkurentsivõimelise pakkumise.

Tootmine ja tarne

Edukas tarne on meeskonnatöö, mida toetavad sujuv suhtlus ja pidev koostöö kõigi osaliste vahel.
  1. Kui te meie pakkumise vastu võtate, algatab projektijuht tootmise.
  2. Teid hoitakse teie tellimuse täitmisega kogu tootmise jooksul kursis.
  3. Meie logistikud planeerivad transpordi ja üleandmise teile sobival kuupäeval ja sobivas kohas.

Klienditugi

Tihti saadame oma esindaja kohapeale, et arutada lahendusi otse kliendiga ja aidata projekti kava järgi ellu viia. See võib kõlada sõnakõlksuna, aga me tõesti hoolime oma klientidest. Meie teenus ei lõpe hetkel, kui te tellitud kauba kätte saate – kaugel sellest. Meie pühendunud ja professionaalsed klienditeenindajad on alati teie käsutuses, et vastata kõigile teie küsimustele.

Toode

Meie kasutatav tehnoloogia võimaldab väga kvaliteetselt ja täpselt lõigata kõiki kvarts-, marmor-, keraamilisi ja graniitmaterjale. Projektimüügi puhul soovitame kasutada DIASTONE'i kvartsi, sest sellel on kõige konkurentsivõimelisem hind ja tippkvaliteet. DIASTONE'i plaate valmistatakse Euroopa Liidus ja neil on kõigi turgude jaoks vajalikud sertifikaadid.

Pakume kivitasapindu mitmes erinevas värvitoonis, mis vastavad enamiku projektide spetsifikatsioonidele.

Diastone'i sertifikaadid:


Tootmine

Suudame toota väga suuri koguseid töötasapindu. Diapoli tehases on kasutusel tipptehnoloogia, mis koosneb 20 uusimast masinast: CNC-d, sildsaed, servalihvimismasinad ja vesilõikurid. Suurem osa tootmisest on automatiseeritud, kuid siiski alati kogenud tootmistöötajate järelevalve all.

Märkimisväärse kasvupotentsiaaliga tänapäevane tehas võimaldab Diapolil varustada suuri projekte, muretsemata seejuures selle pärast, kas vajalik tootekogus õigeks ajaks valmis saab. Diapoli paindlik tootmisjuhtimine ja ISO sertifikaadiga juhtimisprotsess teevad meid atraktiivseks ka uute klientide silmis.

Meid usaldavad

Mgroup
Radisson
Regent
Naantali