Uus Dekton Industrial sari

Maailmas number üks kivist tööpindade tootja, Cosentino toob Teieni auhinnatud Dekton Industrial kollektsiooni, et anda Teie kodule imeline moderne tunne. Nad on loonud NELI unikaalset keraamilist materjali, et avaldada austust metalli ja kivi ajaga vananemisega seotud kaunile ebatäiuslikkusele. Tänu oma tehnilistele omadustele, on Dekton täiuslik ka suurtele tööstuslike või arhitektuursetele projektidele. Need materjalid taastõlgendavad väljendi üks-suurus-sobib-kõikjale ning tõesti sobivad sinna kuhu vaja.

 


Tehnilised omadused:

– UV kindel
– Määrdumiskindel
– Kuumuskindel
– Kriimustuskindel


Saadaval paksused:

– 8mm
– 12mm
– 20mm

Trilium

Trilium on justkui midagi otse Mad Max filmist. See on kivist materjal mis näeb välja kui roostes rauast plaat kuid katsumisel on äärmiselt sile. Triliumi on võimalik kasutada kogu majapidamises, eriti kaunis näeb ta välja köögis ja vannitoas. Tänu Dektoni heale kuumakindlusele on teda võimalik kasutada isegi oma kamina kaunistamiseks. Tema kasutamisega ei pea piirduma ainult oma kodus. Trilium näeb ka vapustavalt kaunis välja kontoris, andes sellele ägeda loomingulise õhkkonna.

Radium

Radium on mõnevõrra tagasihoidlikum versioon Triliumist. Kuigi, tagasihoidlik ei ole õige omadussõna mis sobib kirjeldama Dekton Industriali sarja. Radium näeb välja kui raudplaat millele on valatud hapet ning siis õrnalt hõõrutud terasvillaga. Lihtsalt suurepärane. Radium sobib eriti hästi maja fassaadi elemendiks või lobby kaunistamiseks.

Nilium

Nillium on ainuke ja tõeliselt hele või minimalistlik materjal Dekton Industriali seerias. Õrn segu valgest ja hõbedast muudav selle materjali sobilikuks kasutada just neil inimestel, kes otsivad oma eluruumidesse heledamaid toone.

Orix

Dekton Orix on kulutatud tsemendi välimusega kivi mis sobib väga kenasti modernsesse kööki. Kuid milleks peatuda seal. Orix on mänguline materjal, kus hallid, valged ja sinised toonid ning roostesed detailid annavad visuaalset lisaväärtust sinu vannitoale.


Tööstusliku trendi päritoluks võib pidada 80ndaid, mil inimesed hakkasid tagasi kolima linnadesse ja väiksed modernsed katusekorterid taas populaarsust kogusid. Dekton Industriali seeria esindab tärkanud suundumiste, elustiilide ja sisedisaini turuvajadust.

Kõikide Dekton® Industriali materjalide tootmiseks on kasutatud 80% ulatuses taaskasutatud materjale.

Kõik Dekton Industrial seeria materjale on võimalik meilt tellida. Küsi pakkumist:

Trilium

Radium

Orix

Nilium

 

15.06.2018